Den firem pro matematiku a informatiku 24. 11. 2014

admin307 Other Events

Banner_DFMI-2014_220x140px_1A_finalNa MFF UK se přijede představit 30 zaměstnavatelů

V pondělí 24. listopadu od 9:00 do 17:00 hodin se v budově MFF UK na Malé Straně uskuteční další ročník veletrhu pracovních příležitostí “Den firem pro matematiku a informatiku”.
Akce je určena všem studentům a absolventům, kteří si chtějí rozšířit obzory o možnostech uplatnění v oblastech matematiky a informatiky. Je to výborná příležitost k získání kontaktů, konkrétních nabídek stáží, trainee programů, brigád i pracovních míst. Návštěvníci budou mít možnost setkat se se zástupci firem po celý den osobně na stáncích nebo zhlédnout jednotlivé prezentace. Vstup je volný.

Na letošní ročník jsou přihlášení:
Accenture, Ataccama, Barclays, CA Technologies, CGI Czech Republic, CN Resources International (CZ), Česká pojišťovna, Česká spořitelna, DCIT, Deloitte Advisory, EY Czech Republic, Gemalto, Hewlett Packard, Embed IT, IBM Česká republika, ICZ, inSophy, JAVLIN, KPMG Česká republika, Lipa learning, Mgm technology partners, MSD IT Global Innovation Center, O2 Czech Republic, Salsita, Seznam.cz, ŠKODA AUTO, Tipsport, Vigour Alfa, Wincor Nixdorf, xITee.

Podrobnější informace o přihlášených společnostech i celé akci naleznete na http://www.careermarket.cz/careermarket/den-firem-pro-matematiku-a-informatiku